Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czego wymagasz do malowania? Podobrazia mają znaczenie!

W życiu wielu ludzi nadchodzi moment, kiedy czują, iż mają coś do ofiarowania innym. Jedni próbują swoich sił w pisaniu wierszy, inni intensywnie myślą o napisaniu powieści, a jeszcze inni czują chęć zmierzenia się z farbami i sztalugą. To smutne, tylko nieliczni spełniają swoje marzenia i odpowiednio się realizują w tym, co robią.

Jednakże należy spróbować, ma prawo się okazać, iż ktoś ma ukryte talenty, które wcześniej nigdy się nie ujawniły. Malowanie obrazów, to zamknięcie świata zewnętrznego na płótnie, zatrzymanie w czasie, ewentualnie przelanie na papier, płótno lub ewentualnie inny materiał swoich fantazji, wizji, odczuć, przemyśleń – podobrazie. Aby zostać malarzem, nie potrzeba zaopatrywać się w kosztowne materiały malarskie. Jest duża różnica w posługiwaniu się farbkami olejnymi oraz akwarelami, temperami, akrylowymi.

Nawet nie chodzi tutaj o cenę, jakkolwiek o trudność posługiwania się poszczególnymi farbami. Żeby spowodować, czy damy sobie wskazówkę z pędzlem, najpoprawniej rozpocząć od szkicowania ołówkiem, bądź też kredkami. Stawianie rzeczowych linii, kreślenie zarysów, trzymanie proporcji, to czynności, jakich można się nauczyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz