Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy niepełnosprawne osoby same mogą kierować autami

Urządzenia firmy Veigel to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na dopasowanie samochodu do osobistych potrzeb i wymagań osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te projektowane są z myślą o zagwarantowaniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie samochodami, co ma też przełożenie na dużą poprawę niezależności osób mających ruchowe problemy. Pośród szerokiej propozycji produktów tego producenta dużym zainteresowaniem cieszy cię ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. To urządzenie pozwala przy pomocy ręki sterować jednocześnie hamulcem oraz gazem pojazdu, jest to realizowane w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Dzięki temu osoby kierujące zachowują pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy wystąpieniu nieprzewidzianych sytuacji podczas jazdy. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne kilka modeli tego urządzenia, które się od siebie różnią sterowaniem. W niektórych z nich żeby dodać gazu trzeba pokręcić dźwignią zgodnie ze wskazówkami zegara, a w części należy ją pociągnąć do siebie. Dodatkowo niektóre z modeli wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma przy projektowaniu położyła spory nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zagwarantowania całkowitej kontroli nad jazdą samochodu za pomocą zainstalowanego urządzenia, ale także zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała w czasie wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz