Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto kupić wtryskiwacze po regeneracji

Silniki diesla posiadają liczne zalety, dlatego też bez przerwy są wybierane przez klientów. Lecz jeżeli ulegnie coś w nich jakiejś poważnej awarii, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, niekiedy dochodzącymi do kilkunastu tysięcy złotych. Takie awarie między innymi mogą dotykać wtrysków, co skutkuje problemami z równą pracą jednostki napędowej. Nowe wtryskiwacze do diesla kosztują bardzo dużo, gdyż nie znajdzie się do nich żadnych zamienników, i kupować je trzeba jedynie w autoryzowanych serwisach.

W przypadku starszych samochodów czasami wtryski mogą kosztować znacznie więcej niż kosztuje całe auto, z tego też powodu poszukuje jakiś tańszych rozwiązań. Jednym z nich jest wykonanie regeneracji, która w większości przypadków pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a co za tym idzie umożliwi jazdę przez wiele kolejnych lat. Ale nie zawsze elementy te są do zregenerowania, ze względu na zbyt wiele uszkodzeń.

W takich sytuacjach poszukać można takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jakimś sklepie, przy pewnym szczęściu może się je udać ściągnąć już następnego dnia. Przy takim zakupie trzeba bardzo dokładnie określić co się potrzebuje, podając przykładowo numer mający postać 0445117042 uniknie się dzięki temu pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile takich wtrysków będzie do kupienia, a to wychodzi dopiero po rozłożeniu silnika. W niektórych sytuacjach wystarczy wymienić tylko parę tych, które najbardziej są zużyte, ale zdarzają się też sytuacje, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz