Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Do czego jest nam przydatny net?

Dawniej, kiedy tak właściwie nie było komputerów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, które sami wymyślali. Dziś w dobie kompów oraz internetu większość osób szuka rozrywek właśnie tam.

Co niektórym internet służy do istotnych celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie istotnych wiadomości, natomiast wiele osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, oglądają filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z serwisów społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w odmianie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej formie czytać własną ulubioną książkę.

Jednakowo jest z filmami. Coraz więcej ludzi odchodzi od kupowania filmów na płytach, żeby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te gratisowe. Co poniektórzy wykupują specjalne pakiety, żeby móc oglądać swój ulubiony serial bądź mieć nieograniczony dostęp do nowości kinowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz