Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i dźwiękowo wnętrza konkretnych budynków z otwartą bramą albo przejściem na okres przewiezienia towarów. Jest to tani oraz równocześnie bardzo efektywny sposób na podzielenie dużych przestrzeni na małe strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu mających sporą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na zniszczenia mechaniczne. Są także bardzo elastyczne.

Zleceniodawcy, którzy we wskazanej firmie chcieliby się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wybrania opcje standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w ofercie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także UV. Skuteczna osłona przed utratą ciepła oraz wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to spora zaleta wskazanych kurtyn. Na dodatek zagwarantowana jest też izolacja akustyczna, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Zwykle więc tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne wytwarzające problematyczny hałas. Kurtyny produkowane we wskazanej firmie wzorcowo wyizolują wnętrza przed wilgotnością, deszczem, a także pozostałymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. W dodatku są zaporą dla pyłu, zadymienia, kurzu i oparów. W rezultacie sprzęty znajdujące się w konkretnym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Tego typu kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w przeróżnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz