Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekskluzywne apartamenty pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie proponuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające apartamenty są przystosowane do oczekiwań osób, które zamierzają je zakupić. Jeżeli ktoś docenia niebanalność, poczucie wolności, jak i spędzanie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie spełni jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu to dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

Kupujący mają do dyspozycji nowoczesne, zgodne pod względem designu, a także praktyczne wnętrze. Architekci wnętrz, jacy się tym będą zajmować wezmą pod wzgląd wszystkie szczegóły, jakie stricte mają przełożenie w tym, że pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W apartamencie znajduje się wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest całkowicie oszklony a także wydzielony w nim jest praktyczny oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domu można znaleźć też dwie niezależne sypialnie, a w salonie jest możliwa do rozłożenia kanapa. Przestronny taras ma 30 m2.

Na jego górze znajdują się barierki. Trzeba w takim razie stwierdzić że dom ten wygląda świetnie. Domy na wodzie od zaprezentowanej marki są także niezależne. Mają znajdującą się w środku kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można też dowolnie podłączać w dostępnych powszechnie marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem tego luksusowego domu ma tę okazję. Zwłaszcza zostało to docenione w czasie koronawirusa. To również doskonałe wyjście dla takich osób, które nie chcą rezerwować pokoju w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz