Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie plusy mają tak chętnie używane kurtyny magazynowe

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu firmowych budynkach stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać. Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy będą przez nie często przechodzić pracownicy lub jeździć jakieś firmowe pojazdy, na przykład widłowe wózki.

W takich przypadkach otwieranie za każdym razem nie tylko będzie mocno niewygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Z kolei nie zawsze da się pozostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak też zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne. W tego typu sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Przez to, że paski folii mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Lecz jednocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. Szerokość tego typu pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz