Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Liposukcja i inne zabiegi dla pięknego ciała – zobacz, co warto wybrać

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy pragnęli, jednakowoż niekiedy jest tak że efekt niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca cera na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, oraz usunięcie zbędnej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się oczywiście takie osoby.

Niemniej jednak nie tylko, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to całkiem nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie internetowej https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współgranie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz powodują szereg pozytywnych zmian. Najważniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych wcześniej tkanek tłuszczowych. Zabieg jest w każdym calu bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. By przyniósł wyczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna mieć grubość co najmniej 2 cm, właśnie dlatego zabiegu nie wykonuje się na twarzy i szyi. W przypadku ogromnej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W efekcie cera jest bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz