Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najlepsze odkurzacze barowe 2022 – recenzje, testy, porównania

Rozwiązując pytanie, jaki odkurzacz kupić w domu, wybór zwykle pada na klasyczny odkurzacz podłogowy. Jednak coraz większą popularność zyskuje odkurzacz barowy. Wielu uważa, że ​​ich konstrukcja jest bardziej praktyczna, odkurzanie jest wygodniejsze, łatwiejsze w obsłudze i nowocześniejsze. Czy odkurzacz barowy też jest odpowiedni dla Ciebie? Jakie są najlepsze odkurzacze barowe na rynku?

Podobnie jak w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy, wybór na rynku jest naprawdę bogaty. Dzieje się tak pomimo faktu, że są mniej popularne wśród Słowaków. Znajdziesz odkurzacze prętowe, bezworkowe, elektryczne lub bezprzewodowe. Droższy lub tańszy, większy lub mniejszy. Odkurzacze prętowe zapewniają również połączenie odkurzacza z mopem, ew. funkcja odkurzania na mokro lub wyjmowany odkurzacz ręczny. I dlaczego właściwie wolisz odkurzacz barowy od klasycznego?

Najlepsze odkurzacze barowe

Odkurzacze barowe — recenzja. Odkurzacz prętowy z mopem czy bez? Czy Rowenta, Electrolux, Bosch, ETA czy Philips to lepsza marka? Nasze recenzje pomogą Ci ominąć problem i ułatwią Ci wybór najlepszego modelu do Twoich potrzeb.Odkurzacz prętowy z funkcją 2 w 1. Urządzenie może pełnić funkcję odkurzacza podłóg lub dywanów, ale sprawdzi się również jako mop przeznaczony do mokrych zabrudzeń. Podczas odkurzania na mokro odkurzacz wykorzystuje automatyczne nawilżanie obracających się rolek z mikrowłókienkami. Oferuje moc wejściową 460 W i wysokiej jakości filtrację wody. tani odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz korzysta z przyłącza sieciowego o napięciu 220 V. Posiada osobne pojemniki na czystą wodę i brud. Objętość zbiornika z czystą wodą wynosi 0,4 l, a na wodę brudną 0,2 l. Długość kabla zasilającego wynosi 7 metrów.Parametry techniczne: Rodzaj odkurzacza: sieciowy; Funkcje 2w1: tak; Pobór mocy: 460 W; Rodzaj filtracji: filtracja wody; Pojemność zbiornika na czystą wodę: 0,4 l; Pojemność zbiornika na ścieki: 0,2 l; Długość kabla: 7 m; Waga: 4,6 kg; Odpowiedni dla alergików: tak

Klarstein Turbo Hybryda

Bezprzewodowy odkurzacz kijowy Klarstein z atrybutem Turbo Hybrid to wszechstronne urządzenie dla każdego gospodarstwa domowego. Dzięki napędowi na akumulator Li-Ion o pojemności 2200 mAh odkurzacz oferuje czas pracy do 50 minut. Moc można regulować na dwóch poziomach. Całkowita moc ssania odkurzacza wynosi 150 W.

Odkurzacz oferuje funkcję 2 w 1. W takim przypadku możesz odłączyć górną część od klasycznego odkurzacza prętowego i otrzymujesz funkcjonalny odkurzacz ręczny. Do filtracji wykorzystuje bezworkowy system filtracji cyklonowej. Odkurzacz dostarczany jest również ze stacją ładującą i kablem sieciowym.

Parametry techniczne: Rodzaj odkurzacza: bezprzewodowy; Funkcje 2w1: nie; Typ baterii: Li-Ion; Napięcie baterii: 25,2 V; Czas użytkowania: 50 minut; Rodzaj filtracji: cyklon; Pojemność pojemnika na odpady: -; Waga: 2,8 kg; Odpowiedni dla alergików: nie

Bosch BCH 6ZOOOO Sportowiec ZOO

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BCH 6ZOOOO Athlet ZOO to bezworkowe i nowoczesne urządzenie. Odkurzacz ma dużą moc ssania dzięki silnikowi HiSpin i akumulatorowi Li-Ion, co zapewnia czas pracy do 60 minut. Poziom hałasu odkurzacza to tylko 72 dB. Odkurzacz posiada również szeroką gamę akcesoriów.

Przeznaczony jest do odkurzania twardych podłóg i dywanów. Wyświetlacz LED pokazuje również, kiedy wymagane jest czyszczenie filtra. Brakuje również regulacji mocy. Czas ładowania baterii wynosi około 6 godzin. Szczotkowana dysza ProAnimal, idealna do usuwania sierści zwierząt.

Parametry techniczne: Rodzaj odkurzacza: bezprzewodowy; Funkcje 2w1: nie; Typ baterii: Li-Ion; Napięcie baterii: 25,2 V; Czas użytkowania: 60 minut; Rodzaj filtracji: cyklon + filtr zmywalny; Pojemność pojemnika na odpady: 0,9 l; Waga: 4,5 kg; Odpowiedni dla alergików: nie

Orawa VY 222

Urządzenie 2 w 1, które łączy w sobie kompaktowy odkurzacz ręczny, ale dzięki dołączanej nasadce nie musisz odkurzać nim tylko drobnych zabrudzeń – poradzi sobie również z całym pomieszczeniem.Nie wykorzystuje worka do zbierania brudu, ale przezroczysty pojemnik z technologią filtrowania i cyklonu, dzięki czemu brud stopniowo osadza się na ściankach pojemnika.Odkurzacz nie jest ładowalny, do zasilania wykorzystuje prąd z gniazdka.

W rezultacie, w przeciwieństwie do modeli bezprzewodowych, ma wysoki pobór mocy 600 W i moc ssania do 250 W, dzięki czemu może dorównać standardowemu odkurzaczowi i poradzi sobie z jeszcze większymi zabrudzeniami. Długość przewodu zasilającego to prawie 5 m, dzięki czemu możesz go wszędzie dosięgnąć.

Chociaż nie oferuje żadnych zaawansowanych funkcji, zaskoczy Cię jego nieoczekiwanie niska cena do 60 euro.Parametry: pobór mocy: 600 W; moc ssania: 250 W; rodzaj odbioru: bezworkowy cyklon; zasilanie: akumulator; poziom hałasu: 70 dB; pojemność pojemnika na kurz: 1 l; długość posuwu kabel: 4,8 m; wymiary (szer. × wys. × gł.): 44 × 15 × 14 cm; waga: 2,2 kg

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz