Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele możliwości na podróżowanie

Mówiąc o urlopach, z trudem wyobrazić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Cudowne wybrzeże, a wraz z nim Park Umag, innymi słowy wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wtrącić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, jaki został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie wielką renomą cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki niewątpliwie wzbudza dużo emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są równie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, piękna pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością niezmiernie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się centrum kempingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga podróżników niemal z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo różnych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi czy też słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w różnym wieku. Olśniewający pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także wyśmienity sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz