Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rekomendowane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA

Zajęcia z terapii SI proponowane w centrum RÓWNO – WAGA w Tarnowskich Górach proponowane są dla dzieci, jacy mają trudności w obrębie pracy konkretnych zmysłów. Każdy rodzic, który zapisuje swoje dziecko na terapia si Śląsk ma pewność, że jego maluch zostanie doskonale zaopiekowany i zajmą się nim wykwalifikowani specjaliści.

Sporym atutem placówki jest to, że każdy plan pomocy jest ustalony na prywatnych regułach. Za pośrednictwem stymulowanej zabawy pobudzone są zmysły dziecka, co usprawni jednocześnie motorykę małą i dużą a także koordynację wzrokowo – ruchową.

Celem takiej terapii jest dostarczanie maluchowi ustalonej ilości bodźców zmysłowych, co przełoży się na polepszeniu integracji bodźców jakie docierają do malucha z zewnątrz, jak i z jego ciała. Najpierw odbywa się diagnoza si Śląsk, mająca na celu dobierać idealne ćwiczenia dla konkretnego malucha.

Ćwiczenia odbywają się w auli do tego przystosowanej, w jakiej używany jest specjalistyczny sprzęt: podwieszane platformy, huśtawki, hamaki, deskorolki, trampoliny, tunele, piłki gimnastyczne, równoważnie oraz materiały mające różną fakturę, dedykowane do stymulacji dotykowej, wzrokowej, węchowej oraz smakowej.

Proponowana terapia si śląskie przeznaczona jest na przykład do maluchów: z nadwrażliwością na dotyk, nielubiących zakładać ubrań z metkami, nielubiących zabaw w piasku, stale się potykających, z wybiórczością pokarmową, stale rozbudzonych, mających problemy z rysowaniem, mających problemy z napięciem mięśniowym, lękliwych oraz wyjątkowo wrażliwych na głośne dźwięki. Diagnoza zawiera: testy południowokalifornijskie, obserwację kliniczną dziecka, obserwację swobodnego zachowania dziecka, konsultację z rodzicami. Ćwiczenia odbywają się w wyposażonym gabinecie, a pedagodzy i rehabilitanci, mają stosowne dyplomy, zatwierdzające ich kompetencje. Jest to rekomendowany ośrodek w województwie śląskim.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz