Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna depilacja z użyciem laseru wykonywana w klinice urody Mona Lisa

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można perfekcyjnie modelować sylwetkę. Podciśnieniowy masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic zawierających miniotwory umożliwia docieranie do nawet trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zasysanie fałdu skóry jest delikatne, aczkolwiek jest wyjątkowo precyzyjne. Dlatego głowice lasera mogą poradzić sobie już z bardzo zwiotczałą tkanką skórną. Nieingerujące w organizm pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się również w usuwaniu blizn i obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła ledowego i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywoła rezultat fotochemiczny w tkankach. W efekcie, może dojść do przyspieszania przemiany tkanek komórkowych, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład oraz usuwanie z ciała.

Rezultaty, jakich można oczekiwać to: poprawa prezencji oraz napięcia tkanki skórnej, poprawa elastyczności skóry, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, zredukowanie obrzęków oraz w wypadku kobiet po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej figury. Co ważne, taki zabieg może zostać wykonany też w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o dowolnym kolorze tkanki skórnej. Najlepsze rezultaty można otrzymać po mniej więcej od dziesięciu do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz