Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wakacje z przyjaciółmi, czyli wiele przygód kamperem

Pewnego lata pogoda często nie dopisywała zbyt wielokrotnie. Właśnie dlatego również zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na ferie. Jednak paczka moich towarzyszy namówiła mnie, na wypad nad polskie morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam radować się urokami opalania oraz morskich kąpieli, a w przypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie akcesoryjnych atrakcji. Do dziś cieszę się, iż zdecydowałam się pojechać.

Pogoda faktycznie nie była zbyt atrakcyjna, chociaż trafiło się jednakże parę słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Dodatkowo muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, iż nie sposób się, jest w nim w rzeczy samej nudzić, zwłaszcza kamperem – części do kamperów . Przede wszystkim wskutek tego, że tak wiele, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, dlatego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy naturalnie legendarne molo, które rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Następnie pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do ładnego klifu w Gdyni. To, co kryje taki pejzaż, jest niemalże nie do opisania. Kolejną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam też do ciekawego przeżycia. Mimo to widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie oczywiście odmówić tego, żeby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i ciekawa plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia stworzonego przez nas pobytu zwiedziliśmy Gdynię oraz przepiękny port i statki muzealne. Te 9. wakacje, to naprawdę był kapitalny pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz