Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie może służyć do trwałej i całkowitej odnowy tkanki skórnej, jak i do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem tego typu lasera odbywa się szybko oraz daje doskonałe rezultaty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chce się odmładzać skórę po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki lub blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Tkanka skórna jest w o wiele lepszej formie.

Pełen rezultat dostrzegalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, celem uzyskania imponujących rezultatów. Przerwa pomiędzy każdą z interwencji powinna wynosić od 2 do czterech tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukcji cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia jest szybki, bez widocznych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zaznajamiają ich też z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz